KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13668394

nr 1366 8394

Akvareller

2 st, W Sands, St Ives, 18x30 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2020
kl 21:02:04